CO VÍME A UMÍME

Česká justice je plná advokátů, soudců, notářů, koncipientů a exekutorů. Vyznat se v nich je umění. Naše meritum je personální znalost českého právního systému, znalost jednotlivých zúčastněných osob, které se podílejí na jeho chodu a rozhodování. Víme jaké klienty advokáti zastupují a jaké případy a jak řeší. Známe jejich výhry i prohry a ceny, které si za své služby účtují. Víme kteří advokáti jsou bývalý soudci nebo policisté, jaké mají osobní kontakty s bývalými kolegy, kteří jsou stále ve svých funkcích.

Doporučujeme advokáty a zmocněnce na případy, kde jsou předmětem žaloby miliony korun nebo nemovitosti a práva obdobné hodnoty, ale dokážeme efektivně a ochotně poradit i v situacích, kdy se soused se sousedem pře o jablka, která padají na jeho zahradu.

Vysíláme zmocněnce, doporučujeme advokáty, konzultanty a povoláváme znalce na vypracování odborných posudků. Nejčastěji se na nás obracíte v majetkových záležitostech, při problémech s bydlením, s otázkami v rámci svého podnikání, při nesrovnalostech v rodině, v mezilidských vztazích a na pracovišti. Někteří z Vás nás kontaktují kvůli finanční tísni a rozpočtové problematice, často je důvodem i řešení exekuce a oddlužení. Řada z Vás žádá ochranu spotřebitele, domáháte se i plnění od pojišťoven. Často Vám doporučujeme specialisty na trestní a správní právo. Nezapomínáme ani na záležitosti sociálních dávek a sociální pomoci, která je důležitá zejména pro důchodce a invalidy. Pro ně máme připravený speciální program lidské pomoci.

Neváhejte nás kontaktovat. Působíme po celé ČR a jsme tu právě pro Vás.

NAŠE KRÉDO JE

Férovost

Jsme specialisté na poradenství s působností po celé České republice. Sídlíme v Praze a v každém kraji v Čechách, na Moravě a ve Slezku máme své zástupce. Naši pracovníci často cestují za klienty napříč celou republikou. Své zákazníky přijmáme vždy s ochotou a vřelostí. Preferujeme nejen odbornost a seriózní přístup, ale i osobní vstřícnost a v neposlední řadě klademe důraz na vzájemné sympatie při každém jednání. Pozitivně a rovnoceně přistupujeme ke všem klientům a vždy se jim snažíme vyjít ochotně vstříc v jejich individuálních požadavcích. Dodržujeme zásadu, že podnikání je především o lidech a o jejich pocitech a dojmech z poskytovaných služeb. Víme, že takto vzniká v člověku pocit trvalé a oboustranné spokojenosti. Oproti naší konkurenci máme velkou výhodu především v konečných cenách, které účtujeme za naše služby. Služby dokážeme poslytovat za třetinové ceny, než je běžné. Této výhody docilujeme především díky vynikající pracovní efektivitě vypilované letitou praxí, vysokoškolskému vzdělání našeho vedení na Univerzitě Karlově a ČVUT, profesních zkušenostech ze západní Evropy a v minulosti dlouhodobým pracovním působením v nejvýznamnějších českých firmách.

Serióznost

Sympatické seriózní jednání a dostupné ceny však nejsou vše co ve spolupráci s námi získáte. Protože děláme co umíme a problematice poradenství rozumíme, dokážeme vše řešit ve výborných časech. S námi máte jistotu, že naše výsledky budou bez chyb a veškerá jednání bez zbytečných průtahů. Naším krédem je férovost, serióznost a chytrost.

Chytrost

Napište mail nebo zavolejte. Čím dříve se nám svěříte, tím dříve budete mít problém vyřešený. Rádi pro Vás vymyslíme způsob řešení, doporučíme postup, vybereme advokáta a dohlídneme na bezproblémový průběh poskytovaného poradenství. Po telefonické a mailové konzultaci se s Vámi rádi osobně setkáme. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.