CO VÍME A UMÍME

Česká justice je plná advokátů, soudců, notářů, koncipientů a exekutorů. Vyznat se v nich je umění. Naše meritum je personální znalost českého právního systému, znalost jednotlivých zúčastněných osob, které se podílejí na jeho chodu a rozhodování. Víme jaké klienty advokáti zastupují a jaké případy řeší. Známe jejich výhry i prohry a ceny, které si za své služby účtují. Víme kteří advokáti jsou bývalý soudci nebo policisté, jaké mají kontakty s kolegy, kteří jsou ve svých funkcích.

Doporučujeme advokáty a zmocněnce na případy, kde jsou předmětem žaloby miliony korun nebo nemovitosti a práva obdobné hodnoty, ale dokážeme efektivně poradit i v situacích, kdy se soused se sousedem pře o jablka, která padají na jeho zahradu a kdy právní řešení není vůbec na pořadu dne.

Vysíláme zmocněnce, doporučujeme advokáty, konzultanty a povoláváme znalce na vypracování odborných posudků. Nejčastěji se na nás obracíte v majetkových záležitostech, při problémech s bydlením, s otázkami v rámci svého podnikání, při nesrovnalostech v rodině, v mezilidských vztazích a na pracovišti. Někteří z Vás nás kontaktují kvůli finanční tísni a rozpočtové problematice, často je důvodem i řešení exekuce a oddlužení. Řada z Vás žádá ochranu spotřebitele, domáháte se i plnění od pojišťoven. Často Vám doporučujeme specialisty na trestní a správní právo. Nezapomínáme ani na záležitosti sociálních dávek a sociální pomoci, která je důležitá zejména pro důchodce a invalidy.

Neváhejte nás kontaktovat. Působíme po celé ČR a jsme tu právě pro Vás.

NAŠE KRÉDO JE

Férovost

Jsme specialisté na poradenství s působností po celé České republice. Sídlíme v Praze a v každém kraji v Čechách, na Moravě a ve Slezku máme své zástupce. Naši pracovníci často cestují za klienty napříč celou republikou. Své zákazníky přijmáme vždy s ochotou a vřelostí. Preferujeme nejen odbornost a seriózní přístup, ale i osobní vstřícnost a v neposlední řadě klademe důraz na vzájemné sympatie při každém jednání. Pozitivně a rovnoceně přistupujeme ke všem klientům a vždy se jim snažíme vyjít ochotně vstříc v jejich individuálních požadavcích. Dodržujeme zásadu, že podnikání je především o lidech a o jejich pocitech a dojmech z poskytovaných služeb. Víme, že takto vzniká v člověku pocit trvalé a oboustranné spokojenosti.

Serióznost

Sympatické seriózní jednání a dostupné ceny však nejsou vše co ve spolupráci s námi získáte. Protože děláme co umíme a problematice poradenství rozumíme, dokážeme vše řešit ve výborných časech. S námi máte jistotu, že naše výsledky budou bez chyb a veškerá jednání bez zbytečných průtahů. Naším krédem je férovost, serióznost a profesionalita.

Profesionalita

Napište mail nebo zavolejte. Čím dříve se nám svěříte, tím dříve budete mít problém vyřešený. Rádi pro Vás vymyslíme způsob řešení, doporučíme postup a vybereme advokáta. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.