POMOC NAŠEHO TÝMU

Česká justice je jako džungle a kdo jí prošel, nebo se v tomto lunaparku denně pohybuje, nám dá jistě za pravdu. Bez účinné odborné a schopné pomoci se v ní nedá dělat s úspěchem prakticky nic. Kdo se nesoudil, kdo nemá v rodině soudce či advokáta, zpravidla neví na koho se obrátit. Kdo se nejlépe ujme Vašeho případu a kolik mu vlastně celkově zaplatíte, jaká jsou rizika a je tento postup správný ? Nedá se to celé úspěšně vyřešit jinak, bez soudu ? To jistě nevíte, jenže mi ano. Kontaktujte nás a začnětě situaci řešit tak, jak se řešit má, ať se věci pohnou konečně kupředu ve Váš prospěch.

Profesionální pomoc je vždycky týmová. Nejdříve doporučujeme krátkou telefonickou nebo mailovou konzultaci problému, který potřebujete řešit. Zjistíme základní fakta a doporučíme řešení, které nejčastěji končí osobní schůzkou, na které zkušený konzultant provede analýzu problému a dojde ke způsobu jeho řešení.

Výstupů ze schůzky může být hned několik. Můžeme společně dospět k závěru, že problém není takový jakým se na počátku zdál, a že právní řešení není vůbec potřeba. Často je možno využít i jinou cestu a jednání bez advokáta. Takové řešení je nejlevnější. Budete příjemně překvapeni, co všechno se dá vymyslet a jak se dá mnohdy z problému elegantně vybruslit. Dobrá rada je nad zlato.

Právní problém jednoduššího charakteru je možno řešit právně, ale nikoliv hned cestou advokacie. Můžete jej vyřešit svépomocí s naším asistováním. Využijete služeb zmocněnce či konzultanta a sami právně dospějte k vyřešení situace s naší pomocí. Náklady na tento způsob řešení jsou oproti advokacii jen třetinové. Ne vždy musí vše řešit advokát. Mnohdy stačí jen šikovný pomocník a Vaše odhodlanost vyřešit věc sami.

Hlubší problém právního charakteru, kde je zásadní právní způsob řešení nezbytný a bude bude určitě třeba využít služeb advokáta. Provedeme týmovou poradu a navrhneme řešení přímo na míru Vašich potřeb. Vybereme Vám výborného advokáta za co možná nejvýhodnější cenu.

Neváhejte nás kontaktovat. Působíme po celé ČR.

PROFESIONÁLOVÉ

Zmocněnci

Zmocněnci Vás zastoupí v jednoduchých případech, když se Vám nevyplatí nechat se zastupovat advokátem. Zmocněnci za Vás vykonají spoustu práce. Existuje mnoho jednoduchých drobných úkonů na které si advokáty najímat nemusíte. Je důležité vědět co přesně musí vykonat placený advokát a co naopak za Vás může učinit zmocněnec, který být advokátem nemusí. Šetřete advokáty i svoji peněženku. Zmocněnci pracují za třetinu ceny právních specialistů.

Konzultanti

Zkušení konzultanti - profesionální poradci - s Vámi prodiskutují Vaše problémy, Provedou jejich analýzu a rychle Vám doporučí nejvhodnější způsob řešení. S advokátem nebo bez něj. Jednoduché případy můžete vyřešit sami svépomocí s naším nasměrováním, v zastoupení zmocněncem a na právní problémy Vám doporučíme nejvhodnějšího a cenově dostupného advokáta, kterého známe a o kterém víme, že za Vás bude dýchat. Služby Vám poskytne ze cenu pohybující se v nižší cenové hladině než mnozí ostatní, kteří naše doporučení nemají.

Advokáti

Známe ty největší profesionály z české advokátní branže a doporučíme Vám takové, kteří budou vždy na Vaší straně. Ohlídáme za Vás všechny účtované úkony a hodiny odvedené práce. Budete advokátovi hradit opravdu jen to nejnutnější co potřebujete. Zbytečně nezaplatíte ani korunu navíc. Advokáti mají totožné vzdělání, ale rozdílnou inteligenci, zkušenosti a kontakty do justice a policie. Dobře víme, kteří z nich jsou opravdu dobří a kteří ne. Spousta advokátů se chytře umí jen tvářit, ale když dojde na výkon povolání, odvedou jen průměrnou nebo podprůměrnou práci. S takovými se díky nešemu poradenství naštěstí vůbec nesetkáte. Dnešní uspěchaná doba přináší mnohé problémy, na které nezbývá čas. My Vám je vyřešíme a to i za cenu, že neztratíte pohodlí domova. Nebojte se svěřit zkušeným právníkům a poradcům, kteří jsou tu jen pro Vás. Cílem tohoto projektu je umožnit snadnou dostupnost poradenských služeb opravdu každému. Cílenou skupinou jsou hlavně občané, kteří se dostali do obtížné životní situace. Nedokáží ji řešit vlastními silami, nemají prostředky na předražené právní služby a ani čas na jejich obstarávání.